Манікюр-студія Оранж

Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

З ОРАНЖ ВИ ЗАВЖДИ В ТРЕНДІ

222 150 150

Головна Davines Історія і філософія

Майстер-класи

arrow leftarrow centerarrow right
Липень 2017

Завантаження...
ПнВтСрЧтПтСбНд
26
27
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6

Контакти

Регіональне представництво
Магазин продукції
Навчальний центр


м. Тернопіль,
б-р. Шевченка, 14
тел.: (0352) 52-09-00
Київстар: (098) 607-6-700


 написати листа
схема доїзду

3D-тур

Пошук

Розсилка

Ім'я
Email

Історія і філософіяDavines

Історія бренду Davines

 

Найголовніше - ми робимо речі, які нам подобаються!
Це дає нам свободу створювати продукти, які є оригінальними,
справжніми і емоційно пов'язаними з людьми.
 
 Давиде Боллаті, засновник компанії Davines
 
 

Компанія Davines - сімейна компанія, заснована членами одного з найстаріших аристократичних кланів міста Парми в 1983 році.

Спочатку це була дослідна лабораторія, яка виробляла засоби по догляду за шкірою і волоссям для знаменитих брендів преміум-класу. Через кілька років Davines почав випускати продукцію під своїм брендом, поставляючи продукцію в кращі салони краси по всьому світу.
За чверть століття своєї історії Davines провела тисячі лабораторних досліджень та наукових тестів, розробила сотні продуктів, покликаних дбайливо піклуватися про ваше волосся.
Виробництво Davines засноване на використанні натуральних екологічно чистих компонентів, тому продукція випускається невеликими тиражами і продається переважно в салонах краси і спеціалізованих магазинах.
Штаб-квартира компанії знаходиться в
Пармі (Італія), дистриб'юторська мережа охоплює 60 країн світу.


 alt

Філософія Davines

"Краса врятує світ" - ця цитата Достоєвського близька нашим італійським колегам як нікому іншому. В Davines твердо впевнені, що це можливо. Незнищенна мрія про вічну красу здійсненна.

ПРО КРАСУ

Слова «космос» і «косметика» - однокореневі. У перекладі з давньогрецької «косметика» - зміна порядку речей, якийсь процес, що має сприятливі зовнішні прояви і виражається через баланс речовин і їх форми, гармонію внутрішнього і зовнішнього.

Ідеал Краси Davines - рівновага і простота. Простота щоденного буття, неповторності кожної миті, емоцій, можливості творити. Нам цікавий навколишній світ, ми акумулюємо знання про нього і хочемо запропонувати результати наших досліджень Вам.

Основа стилю життя Davines - усвідомлювати кожен момент буття, бути в гармонії зі своїм настроєм, відчувати свою значимість, постійно змінюватися.

Творячи «красу», ми хочемо навчити людей любити себе, любити навколишній світ, любити свою щоденну роботу і турботи, самозабутньо любити все те, що становить наш неповторний світ ..
Для нас Краса - це гармонія унікальної сутності кожної людини, елегантності, витонченості, - всього того, що робить нас самими собою.

Продукти Davines - вираз високої самооцінки, самоповаги того, хто цією продукцією користується.

ПРО ВІЧНІСТЬ

Бренд Davines - особливий. Ми вважаємо себе покликаними не тільки нести людству Красу, але й піклуватися про її незмінність. Вирішуючи цю непросте екзистенціальне завдання, ми починаємо з малого - з відповідальності кожного з нас, людей, залучених у виробництво продукції Davines, за збереження довкілля, навколишнього світу.

Наше розуміння незмінності складається з кількох постулатів:
Незмінність - в турботі про мінімізацію впливу нашої діяльності на навколишнє середовище для збереження якості і кількості природних ресурсів для прийдешніх поколінь.

Незмінність - ми маємо привілеї використовувати натуральні компоненти, обласкані теплотою людських рук і посилені за допомогою новітніх косметологічних технологій. Завдяки цим особливим характеристикам наших продуктів ми можемо гарантувати нашим споживачам їх ефективність і безпеку.

Незмінність - це творчість, експресія, емоції. Ми готові ділитися нашої захопленістю з усіма, хто знаходиться поруч з нами, поважаючи індивідуальність і цілісність кожної особистості. Наші плани пов'язані з радістю і гордістю розробляти нові формули, нові продукти, нові послуги для наших клієнтів, не заморочуючись на проблемах поточної економічної чи політичної ситуації або скороминущій відсутності натхнення. Наші рішення більшою мірою грунтуються на інтуїції, ніж на розрахунку. Дух першовідкриття, що нас веде
 не дозволяє нам плисти за течією, бути середнячками, невтомно народжувати ідеї, що випереджають моду.

Незмінність - в турботі про дотримання етики. Для древніх греків «етика» - це будинок, притулок. Ми прагнемо створити доброзичливий, майже домашній, клімат у своєму робочому колективі. І ми хочемо донести його до всіх, хто з нами стикається, щоб поліпшити настрій кожного. Ми хочемо створити сприятливе поле для взаємовигідного співробітництва, розуміння завдань і потреб наших партнерів.