Манікюр-студія Оранж

Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

З ОРАНЖ ВИ ЗАВЖДИ В ТРЕНДІ

222 150 150

Головна Навчання Запитання - відповідь

Майстер-класи

arrow leftarrow centerarrow right
Липень 2017

Завантаження...
ПнВтСрЧтПтСбНд
26
27
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6

Контакти

Регіональне представництво
Магазин продукції
Навчальний центр


м. Тернопіль,
б-р. Шевченка, 14
тел.: (0352) 52-09-00
Київстар: (098) 607-6-700


 написати листа
схема доїзду

3D-тур

Пошук

Розсилка

Ім'я
Email

Запитання - відповідь

З якого віку Ви приймаєте на навчання, і чи є обмеження у віці?

Майстер по манікюрі й педикюру - це не та професія, що має вікові обмеження. На навчання ми приймаємо всіх бажаючих що досягли 16-ти літнього віку. І допомагаємо працевлаштуватися абсолютно всім нашим випускникам, які бажають цього, незважаючи на вік і досвід роботи.

Який курс краще пройти,щоб освоїти дану професію?

У зв'язку з тим, що зараз у салонах потрібні майстри-універсали, найкраще вибрати базовий курс, що включає моделювання акрилом, гелем, манікюр, педикюр і дизайн.

Чи входять у вартість курсів навчання матеріали (тіпси, пудра, лаки, пилки, креми й т.д.)? Чи будуть додаткові витрати під час навчання?

У вартість будь-якого курсу включені всі матеріали й інструменти. Більше ніяких витрат не буде потрібно. А на перших заняттях пояснюється як ними працювати.

Скільки чоловік навчається в групі?

Навчання проходить у групах 2- 6 чол.Більші групи ми не набираємо,щоб достаню увагу приділити усім учням.

Яка існує форма навчання і чи можна навчатись 1-2 рази в тиждень?

Щоб освоїти дану професію потрібно набагато більше часу, чим заняття один - два рази в тиждень. До гарного результату це не приведе, особливо якщо освоювати дану професію з нуля. У Нашому Навчальному Центрі - денна форма навчання. При цьому відвідування занять: 5 днів у тиждень із понеділка по п'ятницю.

 

Чи можу я, навчившись у Вас, навчати ще когось?

Наш диплом видається без права викладання, так що навчати Ви не маєте права. Як правило, нічого гарного із цього не виходить. Кожному майстрові властиві якісь помилки, число яких зростає зі збільшенням стажу роботи. До них додаються помилки того, якого навчають,. У результаті будуть страждати клієнти вашого учня, та й ваша репутація буде підмочена.

Який відсоток ваших випускників знаходить роботу в салонах, чи допомагаєте Ви в працевлаштуванні ?

Питання працевлаштування в нас вирішується дуже просто. Ми співпрацюємо з салонами, ,які звертаються до нас безпосередньо з цим питанням. Так що практично всі наші учні успішно працюють у салонах.

Скільки приблизно я буду заробляти після закінчення школи?

Заробітки майстра залежать від багатьох причин. У їхнє число входить і регіон, у якому ви працюєте, і рівень салону, і ваші індивідуальні якості, тобто те, наскільки добре ви вмієте спілкуватися із клієнтами.

Чому навчання у вас дорожче, ніж в інших школах?

Хочемо звернути вашу увагу на ряд моментів, які необхідно враховувати при виборі школи:

1. У вартість навчання включені всі матеріали й інструменти, Все необхідне для навчання учень отримує перед початком уроку, відповідно до майбутнього завдання. Це дозволяє студентові працювати правильно й з належною якістю.


2. Навчання побудоване таким чином, що практично всі заняття (за винятком першого і останнього) проводяться на моделях від 12 до 21 залежно від обраного курсу, що дозволяє до кінця навчання досягти необхідних навичок і вмінь для роботи в салоні.

3. Варто звернути увагу на викладацький склад і програму навчання.

Високого професіоналізму в манікюрі й педикюрі, з погляду Компанії, не досить для того, щоб стати викладачем навчального центра. Спеціальна додаткова підготовка викладачів займає достатню кількість часу. Постійному росту професійних знань сприяють також і З'їзди викладачів, які щорічно проводяться в Києві. Вони повністю присвячуються тому, як краще вчити, як підвищити професійний рівень випускників..

5. Яскравим прикладом якісного навчання служить і те, що практично всі перші місця різних конкурсів займають наші Випускники  .

6. Компанія надає допомогу при працевлаштуванні, тому що в нас є велика кількість заявок від салонів, які хотіли б бачити наших випускників.

7. Для випускників Компанії існують різні програми додаткового навчання для підтримки й підвищення рівня професіоналізму.